Юні одеські фехтувальники продовжують тренуватися у воєнний час
![Юні одеські фехтувальники продовжують тренуватися у воєнний час](/uploads/mini/big/cfb/vlcsnap-2023-04-06-13h38m34s047.jpg)
Гарний, видовищний і водночас складний фізичний вид спорту – фехтування. Після повномасштабного вторгнення Росії, розповідають тренери, багато що змінилося. Довелося підлаштовуватися під реалії сьогоднішнього дня: під час повітряної тривоги спускати дітей у бомбосховища, а в період блекауту тренуватись у світлий час доби.
Про подробиці тренувального процесу за військовий рік, знімальну групу ТРК «ГРАД» розповіли юні спортсмени – Микита Обухов та Віра Горіна.