НОВИНИ ГРАД » Новини » Події » «Блискучий план» провалився: на кордоні затримали чотирьох порушників

«Блискучий план» провалився: на кордоні затримали чотирьох порушників

«Блестящий план» провалился: на границе задержали четырех нарушителей
Читати grad.ua у  

Чотирьох чоловіків призовного віку під час спроби незаконно перетнути державний кордон затримали прикордонники Білгород-Дністровського загону. Щоб не потрапити в поле зору тепловізійного приладу, вони вирішили обмотатися ізотермічною рятувальною ковдрою, яку закріпили на собі скотчем.

Однак, завдяки технічним можливостям прикордонників, їхня хитрість не вдалася. Помітивши прикордонників, чоловіки почали тікати, не реагуючи на неодноразові вимоги прикордонників про зупинку. Після попереджувальних пострілів правоохоронців, порушників було затримано.

Вони виявилися жителями різних областей: Київської, Дніпропетровської, Полтавської та Сумської. Маршрут руху вони так само відшукали через різні інтернет-месенджери. Зі слів за таку «подорож» чоловіки заплатили теж по-різному – від 3 до 8 тисяч доларів США кожен.

На всіх горе-винахідників складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» і за ст. 185-10 КУпАП «Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі військовослужбовця чи працівника Державної прикордонної служби України або члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону».


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: