НОВИНИ ГРАД » Новини » ТЦК та органи влади: кому ще не будуть відключати світло

ТЦК та органи влади: кому ще не будуть відключати світло

ТЦК и органы власти: кому еще не будут отключать свет
Читати grad.ua у  

Уряд визначив перелік критично важливих об'єктів, у яких мають по можливості не вимикати світло. Список наводиться у «Порядку визначення та застосування граничних величин споживання електричної потужності», затвердженому постановою №600 24 травня і опублікованому 27 травня.

Так, відповідно до нього пріоритетне електропостачання відповідно до встановленого мінімального навантаження має забезпечуватися для:

  • об’єктів критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору та сектору системи життєзабезпечення, включених до Реєстру об’єктів критичної інфраструктури
  • закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності
  • військових частин та ТЦК
  • підприємств оборонного комплексу та залізничного транспорту
  • підприємств, діяльність яких важлива для забезпечення продовольчої, економічної та/або енергетичної безпеки країни, підприємств з неперервним циклом виробництва, електронних комунікаційних мереж
  • органів державної влади (Верховна Рада, Кабінет Міністрів, центральні органи виконавчої влади, правоохоронні органи, об’єкти ДСНС.

У постанові йдеться про те, що переліки цих об'єктів у регіонах затверджуються обласними військовими адміністраціями. Для інших споживачів, у разі потреби, мають діяти «справедливі і рівномірні» графіки відключень електроенергії.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: