НОВИНИ ГРАД » Новини » Екологи підрахували збитки довкіллю від атаки по Одеській області 19 квітня

Екологи підрахували збитки довкіллю від атаки по Одеській області 19 квітня

Экологи подсчитали ущерб окружающей среде от атаки по Одесской области 19 апреля
Читати grad.ua у  

Удар балістичною ракетою по сінгапурському агропромисловому підприємству в Одеській області, що спеціалізується на виготовленні та перевалці рослинних олій, було завдано вдень 19 квітня.

У результаті було зруйновано 10 резервуарів для зберігання готової продукції. Знищено понад 10 тисяч тонн рослинної олії в резервуарах. Пошкоджено термінал перевантаження рослинних олій та інше виробниче обладнання підприємства.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) проведено обстеження місць обстрілу для фіксації та розрахунку шкоди, нанесеної навколишньому середовищу.

Встановлено засмічення земельної ділянки металевими уламками та продуктами горіння загальною площею понад 500 квадратних метрів – сума збитків складає майже 37 мільйонів гривень .Також встановлено забруднення земельних ділянок рослинною олією загальною площею понад 3 тисячі квадратних метрів – сума збитків складає 20,2 мільйони гривень.

Цю інформацію передано до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України для формування єдиного реєстру збитків, завданих навколишньому середовищу внаслідок збройної агресії.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: