НОВИНИ ГРАД » Новини » У ставках дендропарку Перемоги вода змінила колір: причину назвали в мерії

У ставках дендропарку Перемоги вода змінила колір: причину назвали в мерії

В прудах дендропарка Победы вода изменила цвет: причину назвали в мэрии
Читати grad.ua у  

Ставки являють собою гідротехнічний комплекс, що включає в себе систему фонтанів, які, крім естетичної складової, виконують функцію змішування поверхні водного дзеркала - для попередження застою води. Директор міськдепартаменту екології та розвитку рекреаційних зон Марина Савченко розповіла, що після консервації системи оборотного водопостачання в зимовий період насосне обладнання ставків вийшло з ладу. Це спричинило певні застійні процеси, які мали наслідок у вигляді зміни кольору води, каламутності, періодичної появи неприємного запаху.

Протягом 3 останніх місяців КП "Сервісний центр" здійснювало ремонт технологічного обладнання з періодичним запуском у тестовому режимі. Усі ці заходи дали можливість стримати подальше погіршення стану водойми.

За запевненням чиновниці, станом на сьогодні відновлено штатний режим роботи як насосного обладнання, так і фонтанів та підживлення води ставків. Нормалізацію технічного стану води у ставках прогнозуємо вже в середині травня.

Також, за її словами, наразі опрацьовується питання проведення комплексного технічного обслуговування ставків із заходами щодо його очищення. Відповідні роботи планується провести наприкінці весняно-літнього періоду.

 Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: