На Одещині 58 шкіл закрили через ріст захворюваності на ГРВІ
![В Одесской области 58 школ закрыли из-за роста заболеваемости ОРВИ](/uploads/mini/big/a84/1707380854_image.jpg)
На Одещині фіксується сезонний ріст захворюваності на грип та ГРВІ, але епідпоріг не перевищений, тому немає потреби всій області оголошувати карантин чи запроваджувати онлайн-навчання.
Про це повідомив директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак.
Проте, за словами чиновника є певні умови. Так, якщо хворіє 20% школи, то керівник ухвалює рішення про запровадження карантинних обмежень у навчальному закладі, так само, якщо це 20% одного окремого класу, то діти саме цього класу ізолюються на певний період, щоб не розповсюджувати вірус.
За оперативною інформацією, станом на 5 лютого в області всього 58 шкіл у 27 громадах Одещини закриті на карантин. Найбільше у Саф’янівській громаді Ізмаїльського району (16 ), а найменше в Роздільнянському районі (по одній школі у двох громадах).
Очільник департаменту освіти зазначив, якщо рівень захворюваності серед школярів стрімко зростатиме, в Одеській ОВА будуть змушені рекомендувати закладам освіти перейти на дистанційний режим роботи.