НОВИНИ ГРАД » Новини » Держава оплатить українцям курси англійської мови

Держава оплатить українцям курси англійської мови

Держава оплатить українцям курси англійської мови
Читати grad.ua у  

Кабмін розробляє план з впровадження англійської мови на 2023–2026 роки. У перспективі держава планує оплачувати курси вивчення англійської мови для українців за допомогою програми єПідтримка. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Передбачається, що англійська мова стане обов'язковою в освітній системі на всіх рівнях, починаючи з дитячих садочків і до університетів.

Крім цього, внесуть зміни до державної служби: всі чиновники зобов'язані будуть володіти англійською мовою. Також планується трансляція англомовних фільмів і телепрограм мовою оригіналу, а інформація про транспорт дублюватиметься англійською. При зверненні іноземців до довідкових служб на вокзалах, аеропортах, річкових портах тощо надаватиметься відповідь англійською мовою у тому числі.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, кожен українець отримає можливість безоплатно підвищити свій рівень володіння англійською мовою. Держава фінансуватиме спеціальні курси та залучатиме англомовних волонтерів для роботи в школах і розмовних клубах.


Схожі новини

Коментарі
СМИ Украины:

Загрузка...