НОВИНИ ГРАД » Новини » В Одесі відзначили День вишиванки
В Одесі відзначили День вишиванки
![В Одесі відзначили День вишиванки](/uploads/mini/big/2b4/vlcsnap-2023-05-18-16h52m38s753.jpg)
Щорічно, в третій четвер останнього місяця весни багато одесити одягають вишиванки як на роботу, так і на відпочинок. Сьогодні по всьому місту пройшли різноманітні заходи, присвячені цьому дню. Дефіле у вишиванках та творчі виступи відбулися Міському саду Одеси.
День вишиванки заснований не так давно. 2006 року студенти Чернівецького університету прийшли на пари у вишиванках, згодом до них приєдналися викладачі, а ще за кілька років свято відзначала вже вся країна.