За час війни в одеському пологовому будинку зафіксовано 2 випадки відмови від дитини
![За час війни в одеському пологовому будинку зафіксовано 2 випадки відмови від дитини](/uploads/mini/big/c36/vlcsnap-2023-05-09-14h36m33s882.jpg)
Постійний стрес, невідомість, як жити далі та забезпечити свою дитину – все це може наштовхнути новоспечену маму відмовитись від свого малюка. За час війни у першому пологовому будинку було зафіксовано 2 такі випадки.
Звести до мінімуму кількість жахливих випадків, коли матері позбавляють життя своїх новонароджених дітей або залишають їх у небезпечних місцях – де немає шансів вижити, дозволяє «Вікно життя». Якщо жінка вирішила відмовитися від дитини, вона може анонімно залишити малюка в одному з таких пунктів.
У першому пологовому будинку Одеси надається психологічна допомога переселенкам. Фахівці допомагають породіллям легко пережити стрес, набути душевного спокою та рівноваги.
Пологовий будинок №1 працює в особливому режимі. Вагітні та ті, хто вже став мамою, перебувають під постійним контролем лікарів, а також можуть бути впевнені, що вони та малюки у безпеці.