НОВИНИ ГРАД » Новини » В одесских магазинах стало больше поддельного сливочного масла

В одесских магазинах стало больше поддельного сливочного масла

В одесских магазинах стало больше поддельного сливочного масла
Читать grad.ua в  

Госпродпотребслужба стала чаще выявлять на полках украинских магазинов фальсифицированное сливочное масло.

В одних случаях вместо него продают продукт, с превышением отдельных показателей, в других – масло, произведенное на несуществующих заводах. Об этом ТРК «ГРАД» сообщил начальник управления безопасности пищевых продуктов и ветмедицины ГУ Госпродпотребслужбы в Одесской области Владимир Гиска.

Специалисты ведомства провели в регионе внеплановые проверки в магазинах, заведениях общепита, детских образовательных учреждениях и выявили многочисленные нарушения.

За результатами проведених лабораторних досліджень встановлено 7 фактів обігу масла солодко-вершкового,  яке у своєму складі містить немолочний жир та не відповідає вимогам ДСТУ «Масло вершкове». Це є порушенням вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів та відповідно розглядається як фальсифікація. На сьогодні матеріали щодо обігу фальсифікованого масла, яке виявлено у Миколаївському дитячому навчальному закладі ясла-садок  №1 «Сонечко», передано до відділу поліції. Також на сьогоднішній день направлено та знищено залишки масла-фальсифікату вагою більше 7 кг.

Чтобы не попасться на уловку злоумышленников, покупать масло следует, изготовленное крупным проверенным производителем, – советуют специалисты.

Завжди треба звертати увагу на виробника, завжди розуміти, що треба купляти у перевіреного виробника. Припустим, що було в нас виявлено фальсифікат - ФОП «Полівка». Адреса потужностей виробництва: вулиця Деризанська Чернігівської області. Ну, ФОП «Полівка» виробляє масло, це як би вже насторожує, то якщо це крупний виробник, який має у своєму составі потужності, які виробляють це масло і у нього впроваджено системи безпеки, тобто там уже є гарантія того, що там масло не фальсифіковано, більше, ніж у невідомих виробників.

Кроме того, перед покупкой следует изучить состав продукта, – посоветовали в профильном ведомстве.

Завжди звертайте увагу на маркіровку масла, що там написано, тому що іноді пишуть, що це не масло, а масляний продукт, це вже говорить про те, що у скалді є немолочні жири і можуть застосовуватися рослинні жири. Завжди слід звертати увагу на це, а також на умови зберігання цього масла: кількість днів, скільки воно зберігається бо часто буває, що на прилавках є прострочене масло.

Специалисты Госпродпотребслужбы настоятельно рекомендует не покупать масло на стихийных рынках и обязательно обращать внимание на маркировку.

Вы изучаете состав продукта перед покупкой?
ДА
НЕТ
ДА 0%
НЕТ 0%
+1733

Похожие новости

Коментарі