НОВИНИ ГРАД » Новини » Одесским абитуриентам – подробнее о предстоящем ВНО

Одесским абитуриентам – подробнее о предстоящем ВНО

Одесским абитуриентам – подробнее о предстоящем ВНО
Читати grad.ua у  

Учебный год подходит к концу, выпускники готовятся к прохождению внешнего независимого оценивания. О том, как проходит подготовка и регистрация к ВНО 2019, ТРК «ГРАД» рассказал директор одесского регионального центра оценивания качества образования Анатолий Анисимов.

23 тысячи школьников зарегистрировались на независимое оценивание – это не только выпускники нынешнего года, но и прошлых лет.

Анатолий Анисимов, директор Одесского регионального центра оценивания качества образования:

Наших випускників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій десь 12,5 тисяч, інші ідуть, десь, порядка 5 тисяч – це випускники коледжів, професійно-технічних училищ, і решта – це іде у нас випускники минулих років.

Кроме обязательного для сдачи украинского языка, популярными предметами являются история Украины и математика, английский язык, биология и география. А вот физику и химию выпускники, видимо, не очень любят – отмечает Анатолий Анисимов.

Дуже мала реєстрація на такі предмети природничі як фізика і хімія, на жаль, по Одеській області на фізику зареєструвалося 1800 осіб, на хімію всього 946 осіб. Тобто, у пріоритеті в основному йде гуманітарний напрямок – це історія України, також математика, і як я казав – біологія, іноземні мови – це теж і пріоритеті.

Всего в Одесской области создано 98 пунктов для прохождения тестирования.

Максимальна кількість буде задіяна на українську мову і літературу - 92 пункти, з них 50 пунктів буде в місті Одесі. На математику і історію України по 55 пунктів будуть працювати, 33 пункти на англійську мову, і решта піде, скажемо, на інші предмети. Найменша кількість пунктів – це 4 пункти буде на хімію, всі будуть тільки в місті Одесі.

Для прохождения тестирования по иностранным языкам – немецкому, французскому и испанскому – будет работать только один пункт в Одессе – отметил специалист.

На французьку мову всього 40 осіб зареєстровано по Одеській області, на німецьку - 150 осіб, на іспанську, взагалі 8 осіб. Щороку такі мови, як іспанська, французька все менше і менше обираються для вступу до вищих навчальних закладів.

Проходить тестирование будут и выпускники колледжей – подчеркнул Анатолий Анисимов.

Обов’язкова державно-підсумкова атестація йде через зовнішнє незалежне оцінювання і для випускників коледжів, маю на увазі тих, хто отримав повну загальну середню освіту в професійно-технічних навчальних закладах, у цьому році вони в обов’язковому порядку для державної підсумкової атестації складають вже два предмети – українська мова і література і математика або історія України на вибір.

С 21-го мая по 13-е июня будет проходить основная сессия внешнего независимого оценивания.  Дополнительная сессия начнется 26-го июня.

З 30 квітня на персональних сторінках кожного, хто зареєструвався на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання, з’являться запрошення на пункти тестування, значить вони вже побачать – де, в якому населеному пункті, адресу того закладу освіти, в якому відкрито пункт тестування. Тобто, можна вже заздалегідь поцікавитися як доїхати, щоби, не дай Боже, не запізнитися, це дуже важливо, бо спізнення – це не поважна причина, і далі вже не буде можливості скласти ЗНО з цього предмету.

Для обеспечения правопорядка и безопасности в пунктах проведения ВНО будут работать полицейские, спасатели, медработники – отметил Анатолий Анисимов.

В вашей емье в этом году есть выпускники?
ДА
НЕТ
ДА 0%
НЕТ 0%
+814

Схожі новини

Коментарі
СМИ Украины:

Загрузка...