НОВИНИ ГРАД » Новини моди » Модні тренди в дизайні чоловічих футболок

Модні тренди в дизайні чоловічих футболок

Читати grad.ua у  

У наш час одяг не просто відображає наш стиль, а й також стає засобом самовираження. Саме через вбрання ми великою мірою транслюємо власні погляди та бачення світу. Так, вдало підібрана чоловіча футболка з принтом — це ідеальне доповнення гардероба. Тож у цій статті ми детально розглянемо найсвіжіші тренди, які переважають у світі моди, та допоможуть підкреслити вашу індивідуальність.

Актуальні чоловічі футболки 2023

Цьогоріч популярні:

  • Патріотичні принти. Чоловічі футболки з українською символікою не втрачають актуальності. А українські бренди, зокрема Авіація Галичини, створюють цікаві, небанальні дизайни цього вбрання. Кожна колекція наповнена особливим змістом та допомагає вам почуватися частинкою українських цінностей.
  • Мінімалістичний дизайн, який характеризується простотою та лаконічністю. Футболки з мінімалістичним дизайном зазвичай мають прості графічні елементи, надписи або є однотонними. Цей тренд підходить тим, хто цінує простоту та елегантність.
  • Геометричні принти — використання геометричних форм, лаконічних ліній та малюнків на футболках.
  • Вінтажний стиль — такий дизайн додає особливого шарму та вашому образу. Футболки в стилі ретро є чудовим додатком до кежуал-гардеробу.
  • Графічні принти — надписи, малюнки, фотографії або комбінацію всього вищезазначеного. Такі зображення виглядають лаконічно, але разом із тим — дуже стильно.
  • Текстури та вишивка — використання рельєфних матеріалів, наприклад, велюру. Вишивка ж додає футболкам елегантності та розкоші. Особливо, якщо вона виконана в етностилі.

Важливу роль у дизайні футболок 2023 відіграє колір. Трендом, який отримує все більшу популярність, є використання кольорових контрастів. Яскраві контрасти додадуть динамічності вашому образу.

Актуальні цьогоріч family look, створені за допомогою стильних патріотичних футболок. Такий образ чудово пасуватиме для повсякденного носіння, фотосесій, свят…будь-яких подій!

Тренди чоловічих футболок: підіб'ємо підсумки

Попри на постійні зміни в моді, чоловічі футболки залишаються важливим елементом гардероба. Цьогоріч варто доповнити свій гардероб яскравими патріотичними принтами, мінімалістичними футболками, вбранням з геометричними та вишитими принтами. А також приділяйте достатньо уваги якості футболки. Надавайте перевагу натуральним матеріалам (100% бавовні), принтам, нанесеним шовкодруком або вишивкою, якісній фурнітурі. Важливо й підтримувати українські бренди: купувати якісний одяг, створений з любов'ю. Вдалого вибору!
Схожі новини

Коментарі