НОВИНИ ГРАД » Статті » Які є розміри раковин для ванни?

Які є розміри раковин для ванни?

Читати grad.ua у  

Розмір раковини для ванної кімнати може значно відрізнятися в залежності від розміру та стилю приміщення, а також від особистих уподобань користувача. Однак, в цілому, стандартні габарити — ширина від 40 до 50 см та глибина від 35 до 45 см.

Як вибрати розмір умивальника?

Обираючи габарити сантехнічних виробів необхідно враховувати кілька факторів, таких як розмір приміщення, стиль дизайну, функціональність та особисті потреби.

Один з головних факторів, який слід враховувати — розмір приміщення. Якщо у вас невелика ванна кімната, можете розглянути варіанти раковин меншого розміру, наприклад, 30-35 см в ширину та 25-30 см в глибину. З іншого боку, для великої ванної можна вибрати більшу раковину, наприклад, шириною від 60 до 75 см та глибиною від 45 до 60 см.

Важливо також враховувати висоту умивальника, щоб забезпечити зручний доступ до нього для користувачів. Зазвичай висота становить від 76 до 91 см від підлоги до верхньої кромки.

Також важливо враховувати функціональність. У разі, коли сантехніка використовуватиметься для простого вмивання рук, то можна обрати менший розмір. Але якщо потрібно мити великі предмети або використовувати виріб для косметичних процедур, краще обрати більший розмір.

Крім того, необхідно враховувати стиль дизайну ванної кімнати. Якщо вона має сучасний стиль, то краще зупинити вибір на моделі з інноваційним дизайном, а для традиційної ванної краще класична сантехніка.

Какие размеры раковин для ванны?

Які є помилки при виборі?

Досить часто навіть досвідчені покупці допускаються прикрих помилок, серед яких головні:

  • Вибір надто маленького або надто великого умивальника. Якщо раковина занадто мала, то буде незручно користуватися нею, особливо якщо потрібно помити великі предмети. Якщо ж умивальник завеликий, то він може займати забагато місця, не виглядати гармонійно в приміщенні.
  • Неправильне розміщення. Виріб слід розміщувати на зручній висоті, щоб користування ним було комфортно усім членам родини.
  • Недостатньо уваги до функціональності. Необхідно враховувати, яким чином ви будете використовувати придбання. Якщо ви користуєтесь ним для косметичних процедур, то можна обрати більший розмір. Якщо ж умивальник буде використовуватися тільки для вмивання та миття рук, то навіть невеликих габаритиів може бути досить.
  • Невідповідність дизайну. Необхідно враховувати стиль інтер’єру ванної кімнати, коли вибираєте умивальник. Сантехніка має відповідати концепції стилю в приміщенні.

Сподіваємось, що інформація буде корисна та спростить вибір раковини для ванної, зробить його більш вдалим та вигідним.
Схожі новини

Коментарі