НОВИНИ ГРАД » Статті » Вигідна доставка товарів із США
Выгодная доставка товаров из США
Читати grad.ua у  

Сьогодні дедалі більше людей замовляє продукцію у США та інших країнах. Це пов'язано з багатьма факторами – вигідними цінами на американських сайтах, хорошими знижками та акційними пропозиціями відомих брендів, якістю продукції та іншим.

Існує безліч форвардингових сервісів, які допомагають вигідно доставити продукцію з Америки та інших країн. Оперативна та надійна доставка товарів зі США допоможе швидко отримати бажаний продукт із будь-якого магазину з мінімальними витратами на транспортування ваших замовлень.

Форвардингові компанії займаються доставкою продукції з будь-яких куточків світу. Ви можете оформити замовлення товару в інтернет-магазині американського бренду, який не надає послуги міжнародною доставкою, а форвардингова компанія доставить цей товар вам.

Найкраще віддавати перевагу перевіреним компаніям, які займаються послугами транспортування. Це допоможе заощадити час та кошти на покупці.

Які товари найчастіше замовляють із Америки

Багато найвідоміших у світі компаній – це американські бренди, продукція яких є найбільш затребуваною та бажаною. Сьогодні в Україні найчастіше замовляють такі категорії товарів:

 1. Одяг та взуття фірмових брендів. Оригінальна продукція, представлена ​​на сайтах іменитих брендів, часто пропонується за величезними знижками.
 2. Косметика – декоративна, для догляду за шкірою обличчя та тіла, парфумерія та інше. Брендові та професійні засоби високої якості найкраще замовляти безпосередньо у брендовому магазині.
 3. Техніка - професійна електроніка, мобільні телефони, смарт годинник та інше. Дуже часто на українському ринку немає деяких моделей або їх вартість набагато завищена, тому вигідніше замовити в США.
 4. Спортивні товари - взуття, одяг, інвентар невеликого розміру для любителів та професіоналів у спорті.
 5. Дитячі товари – інтерактивні іграшки, засоби для догляду за дитиною, функціональні меблі та багато іншого.
 6. Вітаміни та біодобавки – це категорія, яка має величезний попит. На американському ринку представлено безліч різновидів вітамінів і мінералів відмінної якості.

Переваги доставки товарів із США

Чому замовити продукцію з Америки вигідніше ніж купити її на українському ринку? Серед основних переваг доставки продукції із США можна виділити:

 1. Економія на самому товарі, завдяки знижкам та акціям.
 2. Впевненість як і оригінальність продукту.
 3. Оперативна доставка перевіреними компаніями.
 4. Низька вартість послуг доставки.
 5. Можливість придбати ексклюзивну продукцію.
 6. Величезний вибір товарів.

Таким чином, багато товарів сьогодні вигідніше купувати у США та оформлювати доставку перевіреними компаніями. Купуйте продукцію на сайтах світових брендів та незабаром ви зможете насолодитися ексклюзивним продуктом відмінної якості.
Схожі новини

Коментарі