НОВИНИ ГРАД » Статті » Двоярусне ліжко в Одесі

Двоярусне ліжко в Одесі

Читати grad.ua у  

Двоярусне ліжко в Одесі – один із варіантів зручного та компактного розміщення кількох дітей у маленькій, тісній кімнаті. Для цього варто підібрати один з оригінальних варіантів на сайті https://liberi-kids.com.ua/, який пропонує ліжка на будь-який смак і бюджет, що мають свої особливості.

Двоярусне ліжко в Одесі

Переваги та особливості двоярусного ліжка Два яруси ліжка, як правило, вибирають у випадку, якщо дитяча кімната занадто мала, щоб дозволити розмістити дві окремі спальні зони або функціональний розкладний диван. При цьому двоярусне рішення ідеально підходить і для маленьких дітей, і доросліших залежно від її компонування.

До плюсів ліжка в два яруси можна віднести:

  1. Розумна економія місця не в загрозу безпеці: за допомогою такого ліжка можна не тільки заощадити квадратні метри, але й створити місце для зберігання спального приладдя, якщо вибрати модель із скриньками та комодом внизу.
  2. Зона для розваг: і маленькі, і більш дорослі діти люблять оригінальні меблеві рішення, що вони мають оригінальний сходовий спуск, що перетворює ліжко на спальне місце для розваги одночасно.
  3. Економія коштів: фінансово ліжко у два яруси обходиться дешевше, ніж дві окремі односпальні або полуторні моделі для дітей, куди знадобиться докупити ще не найдешевші матраци.
  4. Оригінальність і унікальність рішення: якщо ваші діти – творчі особистості, що люблять унікальні вироби – то ліжко в два яруси припаде їм до душі і дозволить створити приємну атмосферу, що сприяє відпочинку та творчості.

Але якщо ви вибираєте модель у два яруси, переконайтеся, що провели з дітьми інструктаж про те, як її використовувати, щоб уникнути випадкових падінь в результаті ігор або неакуратності, що призводять до травм.

Купити двоярусне ліжко в Одесі з доставкою

А якщо ви хочете якісні ліжка для дітей, що виготовлені з екологічних, безпечних матеріалів, зверніть увагу на компанію Liberi.

У її асортименті – широке розмаїття як виробів у два ярусу, а й інших меблевих рішень – комодів, тумб, диванів, парт навчання і як.

А ще компанія пропонує створити унікальне, авторське ліжко за індивідуальним проектом, і має якісну, швидку доставку по Україні.
Схожі новини

Коментарі