НОВИНИ ГРАД » Статті » 5 відмінностей чоловічих демісезонних черевиків від зимових
мужские демисезонные ботинки
Читати grad.ua у  

Зимові черевики орієнтовані на зиму. Пристосовані до низьких температур, снігопадів, морозів, ожеледиці. Демісезонні створені для періоду міжсезоння. Вони розраховані для дощу та сльоти, в них тепло та сухо. Ключові відмінності між двома різновидами взуття зумовлені призначенням.

Різноманітність асортименту

Популярні чоловічі черевики демісезонні та зимові. Вони мають різноманітний асортимент. Виділяють повсякденні та спеціалізовані.

  1. Моделі на кожен день мінімалістичного дизайну не вимагають складного догляду.
  2. Трекінгові, хайкінгові, похідні, альпіністські витримують перипетії погoди та несприятливі умови.

По висоті розрізняють низькі, середні та високі пари. Серед демісезонних більшість виробів із короткою халявою.

Ціна

Взуття для міжсезоння дешевше за зимове, на його виготовлення йде менше матеріалів, у тому числі для утеплення. Але різниця у вартості не суттєва. Економити не варто, інакше доведеться витратитися на тепліші шкарпетки і просочення із захистом від води та реагентів.

Дизайн

За стилем виграють черевики демісезон. Вони легші, виглядають акуратніше. З їхньою допомогою простіше додати в образ привабливий акцент або дотримуватися єдиної гармонії.

Підошва

На міжсезоння підходять пари з гладкою підошвою. Для ходьби асфальтом або ґрунтовими доріжками глибокі протектори не потрібні. Більше уваги приділяють амортизації та гнучкості.

У морози доцільніше носити черевики з потужним зчепленням. Якщо не з поглибленнями в підошві, то обов'язково з шпильками, що антиковзають. Плюс потрібна мембрана, яка не дає волозі проникати всередину та забезпечує вихід пари. Оснащені таким «прошарком» чоловічі зимові черевики Gore Tex можна придбати тут https://www.moyo.ua/obuv_odezhda_i_acc/obuv/botinki/muzhskie-gore-tex/

Кількість та тип утеплювача

Демісезонні варіанти не адаптовані до великих мінусів, мало утеплювача. Іноді він відсутній. Для утримання тепла використовується текстиль, м'який та тонкий фліс. Також зустрічаються пари з фольгованим утеплювачем та невеликим об'ємом штучної вовни всередині.

Зима потребує ґрунтовного утеплення. Крім «фольги» та флісової підкладки виробники використовують різні варіанти:

  • Цигейка - приємна на дотик, без запаху;
  • шерсть мало важить, хоч щільної текстури;
  • штучне хутро екологічне та тепле.

Незважаючи на відмінності, у демісезонних та зимових черевиків багато спільного. Варто придбати і ті, й інші, щоб носити по черзі, підлаштовуючись під погоду.




Схожі новини

Коментарі