НОВИНИ ГРАД » Новини компаній » Найкращий сервіс «Таксі Одеси 502»
Лучший сервис «Такси Одессы 502»
Читати grad.ua у  

Сучасний ритм життя потребує швидкого переміщення по місту, а іноді і за його межі. Ділові поїздки, зустрічі з друзями, колегами та родиною, поїздки за покупками, візити до лікаря – все це зумовлює необхідність пересування на автомобілі.

Власний транспортний засіб є далеко не у кожного з різних причин, тому одним із найбільш привабливих та доступних варіантів пересування по місту на автомобілі є служба таксі https://taxi502.com.ua/odesa-ua/, яка допоможе вам встигнути у будь-яку точку міста та зробити всі заплановані справи без запізнень, нервів та неприємностей.

Замовити таксі можна будь-яким зручним для вас способом – за телефонами, указаними на сайті «Таксі Одеси 502», на сайті компанії або у мобільному додатку. Виклик автомобіля займе пару хвилин вашого часу, оператори зможуть підібрати найкраще авто з мінімальним часом подачі.

Такси в Одессе

Доступні тарифи таксі для кожного

Замовлення таксі – це простий і зручний спосіб швидко дістатися до необхідного місця. Окрім цього, служба таксі в Одесі пропонує різноманітні тарифи, які зможуть задовольнити потреби кожного клієнта.

Серед найбільш популярних тарифів можна виділити:

 • Економ тариф, який відмінно підійде для короткої поїздки по місту.
 • Стандарт – більш комфортна поїздка на сучасному авто.
 • Комфорт – для вимогливих клієнтів.
 • Бізнес є оптимальним для ділових поїздок та зустрічей.
 • Універсал – дозволить перевезти невеликий багаж
 • Мінівен 5-6 місць – для невеликих компаній.
 • Мінівен вантажний – дозволить перевезти речі з офісу або при переїзді.
 • Мікроавтобус – допоможе організувати свято або діловий захід.

Для більшої зручності онлайн замовлення та швидкої подачі автомобіля ви можете встановити простий та легкий у користуванні додаток таксі для Андроїд, щоб замовляти машину в пару кліків та бачити розрахунок вартості вашої поїздки. Так, вам не доведеться розмовляти з операторами і чекати прорахунку.

Такси Одессы 502

Переваги «Таксі Одеси 502»

Серед великої кількості служб, сервіс «Таксі Одеси 502» характеризується великою кількістю переваг, які досить сильно його вирізняють. Користувачі можуть встановити додаток таксі для iOS для зручного замовлення авто без очікування відповіді оператора та зайвих витрат часу на спілкування.

Серед переваг служби таксі можна виділити наступні:

 1. Великий вибір автомобілів – різного статусу, розміру та призначення для різних цілей.
 2. Доступна ціна та вигідні тарифи для кожного замовника.
 3. Наявність додатків для мобільних телефонів iOS та Андроїд, а також можливість замовлення за телефоном або на сайті.
 4. Чисті та сучасні економ автомобілі та машини бізнес-класу.
 5. Високий рівень сервісу та швидка подача машини.
 6. Наявність додаткових опцій при замовленні таксі – перевезення тварин, кур’єрські послуги, автомобілі з дитячими кріслами, перевезення багажу в салоні, зустріч пасажирів з табличкою, термінали та автомобілі для курців.
 7. Допомога водіям при виникненні проблем із власним автомобілем: функція «прикурити акумулятор», доставка палива, буксирування транспортного засобу, технічна допомога, послуги драйвера та підкачка коліс.

Таким чином, замовити таксі дешево можна за допомогою служби «Таксі Одеси 502». Компанія пропонує широкий список послуг для клієнтів, високий рівень обслуговування, швидку подачу та приємні ціни.
Схожі новини

Коментарі