НОВИНИ ГРАД » Новини компаній » Відгуки про брокер Pelliron - як успішно займатися трейдингом?
Отзывы о брокере Pelliron - как успешно заниматься трейдингом?
Читать grad.ua в  

Робота на фондовому ринку вимагає не тільки уваги, а й грамотного підбору фінансового партнера, тобто брокера. Серед усіх брокерських компаній можна виділити компанію Пеллірон, яка займає лідируючі позиції за всіма показниками. Ми уважно вивчили відгуки про Пеллірон у Кишиневі від клієнтів, що діють, і на цій підставі можемо виділити головні критерії, чому трейдери довіряють своє фінансове благополуччя саме цьому брокеру.

Брокер Pelliron - відгуки клієнтів, історія компанії, бонуси для клієнтів

Компанія Пеллірон має свою історію успіху, яка почалася у 2008 році – час, коли весь світ здригнувся від хвилі економічної кризи. Коли сотні тисяч людей втратили свої гроші та вклади, клієнти компанії вже вжили заходів щодо захисту свого капіталу. Це стало можливим завдяки тому, що фахівці компанії змогли не лише прогнозувати настання кризи, а й проконсультувати клієнтів щодо захисту інвестиційних портфелів.

Пройшло 14 років і сьогодні брокер Pelliron – це:

 • Понад 500 000 клієнтів
 • У 39 країнах світу
 • Із загальним прибутком понад 100 000 000 у.о. в місяць.

Численні відгуки про брокер Pelliron відзначають очевидні переваги

 • Інструменти для трейдингу

Відгуки про Пеллірон свідчать, що користувачів повністю задовольняє вибір активів, що торгуються, що безумовно є додатковим аргументом на користь брокера. Інструмент, що торгується, відіграє важливу роль в успішності трейдера, тому чим більшим буде список активів, тим більше шансів знайти ту саму точку, через яку можна швидко почати заробляти.

 • Умови

Компанія позиціонує себе ідеальним сервісом для трейдингу. Автори відгуків Pelliron вважають, що брокеру вдалося створити реально комфортні умови для результативного інвестування:

 • Плечо 1:100.
 • 36% річних.
 • Фіксовані спреди.
 • Відсутність плати за перенесення угод.
 • Миттєве виконання ордерів.
 • Цілодобова підтримка спеціалістів.
 • Супровід та техпідтримка

Практично все про брокер Pelliron відгуки відзначають один важливий момент, а саме професійну роботу служби техпідтримки, в компетенції якої знаходяться будь-які питання щодо торгової платформи. Швидкість реакції на запит клієнта – негайна та за допомогою доступна 24 години на добу.

Загалом можна сказати, що брокер докладає максимум зусиль, щоб трейдинг був однаково зручним як для інвесторів-початківців, так і для професіоналів. При цьому не в правилах брокера нав'язувати свою думку чи торгову стратегію. Його присутність абсолютно непомітна і проявляється лише у випадках, коли це просить клієнт.

Підбиваємо підсумки

Форекс ринок є одним з найстабільніших і найприбутковіших. Грамотний підхід до вибору брокера допоможе вам добре заробляти. Про Pelliron брокер відгуки, які публікують в інтернеті - це один із способів переконатися в тому, що цей брокер є успішним і що йому можна довірити свої гроші.

Ще один перевірений спосіб – це самому почати інвестувати. Зробити це дуже просто. Достатньо пройти коротку реєстрацію та отримати доступ до Торгового терміналу. Трейдери без досвіду можуть скористатися демо-версією, щоб спробувати свої сили на біржі, після чого вже можна переходити до реальних торгів.

Вибрати надійного брокера дуже важливо для успішної торгівлі, захисту інвестицій та збільшення капіталу. З брокером Пеллірон ви зможете отримати максимум із фінансового ринку.
Похожие новости