НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеські скелелази посіли призові місця на чемпіонаті України

Одеські скелелази посіли призові місця на чемпіонаті України

Одесские скалолазы заняли призовые места на чемпионате Украины
Читати grad.ua у

З 9-14 травня в Києві проходив молодіжний чемпіонат України зі скелелазіння. У змаганнях взяли участь 354 спортсмени: 137 дівчат та 217 юнаків із 13 областей України та Києва. Повідомляє Одеська міська рада.

Зазначається, що Одесу на змаганнях представляли вихованці Cпеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву зі скелелазіння та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо».

У віковій категорії U14 (12-13 років) чотириразовим чемпіоном став Тимур Гладких (швидкість, трудність, болдеринг і двоборство).

У віковій категорії U18 (16-17 років) перше місце в дисципліні «Трудність» здобув Олександр Небога. Він же виборов срібну медаль у двоборстві та бронзову у болдерінгу.

Срібною призеркою у дисципліні «Швидкість» стала Марія Шимкова.

Бронзову медаль у дисципліні «Трудність»  отримав Платон Радудік.

Бронзові медалі в категорії U16  (14-15 років) здобули також Євгенія Колесник та Єгор Павленко «Швидкість».