НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » «Чорноморець» упевнено переміг харківський «Металіст» и завершив чемпіонат на дев'ятому місці

Читати grad.ua у

У неділю, 4 червня, у матчі 30-го туру Української Прем'єр-ліги в Одесі зустрілися «Металіст» та «Чорноморець». Для харківської команди це була домашня гра, яка завершилася великою поразкою – 0:3.

Усі голи у матчі були забиті після перерви. Ближче до кінця поєдинку дубль зробив форвард одеситів - Дмитро Юсов, а остаточний рахунок зустрічі встановив Гай Хадіда. Зазначимо, що обидва гравці вийшли на заміну в середині другого тайму.

За підсумком матчу одесити здобули 35 очок та завершили сезон на дев'ятому місці у чемпіонаті України. «Металіст» зайняв 15 позицію і відповідно вилетів до Першої ліги. Також залишив елітний дивізіон «Львів».