НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Спортсмени Одеської області завоювали 26 медалей на чемпіонаті України з карате
Спортсмены Одесской области завоевали 26 медалей на чемпионате Украины
Читати grad.ua у

Збірна Одеської області завоювала 26 медалей, випередивши збірні Чернівецької області і Києва. Спортсмени Одеської обласної федерації карате стали переможцями командного заліку чемпіонату України серед кадетів, юніорів і молоді, завоювавши 10 золотих медалей. Змагання проходили в Києві 24-25 серпня. Повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Переможцями чемпіонату України стали: в ката - Дар’я Холодняк (юніорки, СК «Захист»), Ярослав Федоров (молодь, СК «Катана»), Юлія Маленкова (молодь), Анастасія Коломійчук (кадетки, обидві - СК «Okinawa»), Даніїл Хабло (юніори, СК «Катана»), в куміте - Уляна Баранова (юніорки, «до 66 кг», СК «Okinawa»), Владислав Шведа (молодь, «до 75 кг», СК «Тигрьонок»), а також три представники СК «Легіон» - Дар’я Єрвачова, Давид Яновський (молодь, «до 67 кг») і Єгор Побережний (кадети, «до 70 кг»).

Відзначимо, що в ката спортсмени Одеської області завоювали золоті медалі у 5-ти з 6-ти категорій, а в категорії «юніорки, ката» був повністю одеський п’єдестал (в карате – 4 призери): компанію Дар’ї Холодняк тут склали Анастасія Голод, Уляна Баранова і Поліна Олександрова. Причому Уляна – єдина спортсменка збірної Одеської області, яка завоювала медалі в двох особистих видах.

Ці змагання були першим етапом відбору на чемпіонат світу серед кадетів, юніорів і молоді, який відбудеться у Венеції 9-13 жовтня.