НОВИНИ ГРАД » Новини » Події » Смерть двох дітей у медзакладах Одеси: у поліції розпочали кримінальні провадження

Смерть двох дітей у медзакладах Одеси: у поліції розпочали кримінальні провадження

Смерть двоих детей в медучреждениях Одессы: в полиции начали уголовные производства
Читати grad.ua у  

Поліцейські Одещини розпочали кримінальні провадження за фактом смерті двох дітей в медичних закладах Одеси. Повідомили у Нацполіції області.

Стосовно події в пологовому будинку правоохоронці встановили, що 16 лютого одеситка народила двійню хлопчиків, але через пів години один з них помер під час реанімаційних заходів.

Щодо смерті 9-річного жителя Ізмаільського району встановлено, що 23 лютого його мати звернулась до сімейного лікаря в Ренійську районну лікарню, де хлопчику поставили діагноз «гостра респіраторна вірусна інфекція» та відпустили на амбулаторне лікування. Вночі 27 лютого стан дитини різко погіршився і його госпіталізували спочатку до районної, а потім до обласної дитячої клінічної лікарні, де вранці 29 лютого він помер.

Як повідомили правоохоронці, через смерть немовляти розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 КК України за фактом неналежного виконання медиками пологового будинку своїх обов’язків. За фактом смерті 9-річної дитини в обласній дитячій клінічній лікарні також розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 140 КК України, але, крім цього, в поліції розслідують можливість умисного вбивства дитини в рамках провадження за п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу.

В рамках обох проваджень слідчими призначені судово-медичні експертизи, які повинні встановити зокрема і причини смерті дітей. Повні обставини трагічних подій встановлюються.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: