НОВИНИ ГРАД » Новини » Події » Вигадав собі трьох дітей, аби перетнути кордон: на Одещині затримали ухилянта

Вигадав собі трьох дітей, аби перетнути кордон: на Одещині затримали ухилянта

Придумал себе троих детей, чтобы пересечь границу: в Одесской области задержали уклониста
Читати grad.ua у  

Працівники Державної прикордонної служби виявили ознаки підробки у наданих громадянином документах, про що повідомили в поліцію.

Повідомили у пресслужбі ГУНП в Одеській області.

Військовозобов’язаний чоловік, не маючи жодних законних підстав виїхати з України, за місцем проживання в Чернігівській області, використовуючи комп’ютерну та оргтехніку, виготовив три свідоцтва про народження малолітніх дітей. Поліцейські вилучили сумнівні документи та скерували їх на експертизу, яка підтвердила, що свідоцтва не відповідають аналогічним документам, що видаються уповноваженими установами на території України.

Т.в.о. начальника сектору дізнання Одеського районного управління поліції № 2 Вікторія Миронова зазначила:

Правопорушнику висунули обвинувачення в підробленні посвідчення та іншого офіційного документа, які видаються установою, що має право видавати такі документи, і які надають права та звільняють від обов'язків, з метою використання, а також у використанні завідомо підробленого документа. Такі дії кваліфікуються за ч. 1 та ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України.

Чоловіку загрожує покарання штрафом до 17 тисяч гривень або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: