В Одеській області зафіксовано випадок африканської чуми
![В Одесской области зафиксирован случай африканской чумы](/uploads/mini/big/cb2/svinka-1.jpg)
19 грудня до Березівської районної державної лікарні ветеринарної медицини надійшла інформація про виявлення туш свиней у лісосмузі на території Коноплянської ОТГ. З метою з'ясування епізоотичної ситуації фахівці ветлікарні виїхали на місце.
Було виявлено 13 мертвих свиней. Відібрано патологічний матеріал та направлено для досліджень на африканську чуму до Випробувального центру Одеської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Усі туші свиней знищено, їх спалили. Проведено дезінфекцію.
Згідно зі звітом Випробувального центру у відібраних пробах виявлено ДНК вірусу АЧС. Розпочато заходи згідно з вимогами «Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней».