НОВИНИ ГРАД » Новини » Події » В Ізмаїлі виявили майже 29 тонн контрафактного алкоголю

В Ізмаїлі виявили майже 29 тонн контрафактного алкоголю

В Ізмаїлі виявили майже 29 тонн контрафактного алкоголю
Читати grad.ua у  

Оперативники Південного регіонального управління ДПСУ та Ізмаїльського прикордонного загону у взаємодії з детективами БЕБ виявили в Ізмаїлі велику партію підакцизних товарів. Про це повідомили у Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

В результаті обшуків за 5 адресами правоохоронці знайшли понад 2 273 літри спирту, 672 літри бренді, 25 886 літрів винного продукту, понад 10,7 тисячі пачок цигарок в асортименті та 212 електронних сигарет без марок акцизного податку, 330 пачок тютюну для кальяну, 360 флаконів рідини для паління, 170 пляшок харчових добавок, 171 пачку сухого ароматизатора.

Також було виявлено майже 600 бланків товарно-транспортних накладних з проставленими печатками, грошові кошти у сумі 2,5 тисячі євро та понад 21 тисячу доларів. Виявлені товари та грошові кошти вилучено. Серед вищезазначеного – низка алкогольної продукції, харчові добавки, барвники та відповідне обладнання були виявлені у підпільному цеху в одному з домоволодінь. Загальна вартість вилученого становить майже 11 млн гривень.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: