У причепах з зерном: На Одещині прикордонники затримали 18 ухилянтів
![В причепах з зерном: На Одещині прикордонники затримали 18 ухилянтів](/uploads/mini/big/525/376656088_621757306813500_8933541829987291612_n.jpg)
Жителі Харківської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської та Одеської областей, вирішили незаконно потрапити за кордон, щоб уникнути призову на військову службу. Для цього через мережу інтернет вони зв’язались з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити та вказували маршрути руху. За це «мандрівники» мали заплатити до 5 000 $ США з кожного.
Про це повідомляє Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Особливість подорожі полягала в тому, що «туристи» не усвідомлювали небезпеку їхнього маршруту. До місця збору їх довозили у причепах з зерном, дехто чекав вказівок знаходячись у лісосмугах по декілька діб.
Прикордонники постійно відстежують протиправні схеми, виявляють та затримують не тільки «горе мандрівників», а й організаторів та переправників. Так, у вересні цього року за незаконне переправлення осіб через державний кордон України одного з організаторів незаконного бізнесу було засуджено до 5 років позбавлення волі.
Стосовно осіб, які намагалися незаконно потрапити до Молдови, складено протоколи про вчинення ними адмінправопорушення, а самих чоловіків направлено до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.