На Одещині 23-річна дівчина ударом ножа позбавила життя співмешканця
![На Одещині 23-річна жінка ударом ножа позбавила життя співмешканця](/uploads/mini/big/eae/thumb_115577_800_600_0_0_auto.jpg)
У Білгород-Дністровському районі до поліції звернувся чоловік з повідомленням про те, що виявив свого 30-річного брата з ножовим пораненням серця, який помер до приїзду «швидкої». Про це повідомили у ГУНП в Одеській області.
Прибувши за місцем виклику, поліцейські встановили, що під час спільного вживання алкоголю смертельне поранення потерпілому спричинила його 23-річна співмешканка. Чоловік помер унаслідок гострої крововтрати від поранення серця.
З місця злочину поліцейські вилучили скривавлений ніж та інші речові докази, які скерували на експертні дослідження, а правопорушницю затримали. За скоєне молодій жінці загрожує до 15 років ув’язнення.