Одеський зоопарк підготував сюрприз до Дня захисту дітей
![Одесский зоопарк подготовил сюрприз ко Дню защиты детей](/uploads/mini/big/229/446982524_91251047067921.jpg)
Сьогодні, 1 червня, вхід до зоопарку для дітей до 14 років буде безкоштовний. Про це повідомили у КУ «Одеський зоопарк».
Як повідомляє адміністрація установи, для гостей підготували багато майстер-класів, безкоштовну солодку вату, безкоштовний аквагрим, веселу програму з аніматорами, концерт за участю дитячих колективів та зустріч з відомим котом Шайбою.
Крім того, у малечі буде можливість побувати всередині пожежної машини. А працівники поліції та експертно-кримінальна служба проведуть пізнавально-профілактичні заходи: діти зможуть побачити, як знімають відбитки пальців, а дорослі зможуть спробувати алкоокуляри.