НОВИНИ ГРАД » Новини » Кримінал » Матір підозрюють у вбивстві доньки

Матір підозрюють у вбивстві доньки

мать подозревают в убийстве дочери
Читати grad.ua у  

43-річну жінку Яськівської ОТГ затримано за підозрою у вбивстві своєї дев'ятимісячної доньки. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

Трагедія сталася в ніч із 2 на 3 травня. Жінка сама викликала поліцію, повідомивши про раптову смерть малятка, якому не виповнилося й року. Однак під час розслідування з'ясувалося, що мати завдала доньці травм, коли та плакала. Попередньо, смерть настала внаслідок удушення.

Тіло дитини направлено на судово-медичну експертизу, а підозрюваній оголошено про підозру за ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство малолітньої). За цей злочин передбачено довічне позбавлення волі. Суд обрав запобіжний захід - тримання під вартою без права на заставу.

Крім того, у жінки є ще одна донька, трьох років. Дівчинку тимчасово помістили до медзакладу для обстеження. Надалі вирішується питання про позбавлення матері батьківських прав та визначення місця проживання дитини.

Розслідування триває під процесуальним керівництвом Біляївської окружної прокуратури. Поліція проводить необхідні експертизи для встановлення всіх обставин злочину.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: