«ART незламні» виставка студентських робіт в Одесі
![«ART несокрушимые» выставка студенческих работ в Одессе](/uploads/mini/big/013/vlcsnap-2024-04-29-15h32m27s187.jpg)
В Одесі пройшла виставка з циклу «Арт незламні». В експозиції - роботи студентів Одеського коледжу комп'ютерних технологій «Сервер», факультету дизайнів.
Проявити себе в навчанні, показати свої результати широкому колу глядачів, а ще надихнути інших постійно навчатися новому і з задоволенням оволодівати знаннями, така основна мета організаторів виставки.
Студенти показали своє вміння в композиційних образних рішеннях, фахово виконаних проєктах з макетування та об'ємно-просторової композиції, у досконалому малюнку та графіці.
Педагогічний склад коледжу впевнений, що такі виставки за межами навчального закладу дуже корисні для студентів. Виставка демонструє творчу активність студентів, і можливість виразити свою індивідуальність за допомогою мистецтва, передає своє бачення навколишнього світу, свої внутрішні переживання, вміння працювати в мистецькому середовищі.