НОВИНИ ГРАД » Новини » Сьогодні Одеська область відзначає 92-гу річницю з дня утворення

Сьогодні Одеська область відзначає 92-гу річницю з дня утворення

Сегодня Одесская область отмечает 92-ю годовщину со дня образования
Читати grad.ua у  

Одеська область була заснована 27 лютого 1932 року. Була і залишається найбільшою за територією область України. Тоді до її складу увійшли чотири міста обласного підпорядкування: Одеса, Кропивницький (Зінов'євське, Кіровоград), Миколаїв, Херсон і 46 районів. У 1954 році приєдналася територія колишньої Ізмаїльської області.

Наразі до складу регіону входить сім районів: Березівський, Білгород-Дністровський, Болградський, та 1174 населених пункти. Керівник ОВА Олег Кіпер, так прокоментував сьогоднішню дату:

Чорне море, лимани, широкий Дунай, мальовничі степи та ліси, старовинна архітектура, неповторний колорит, найсмачніша на світі кухня та найдобріші гостинні люди - це наша Одещина.

Вже втретє, ми зустрічаємо цей день в умовах війни, але попри все жителі нашого регіону демонструють патріотизм, витримку, незламність та відданість своєму рідному краю.

Одеська область – це не лише її межі та адміністративний поділ, це рідний дім для кожного її жителя, де цінується життя, мир та розвиток.
Нехай цей день буде нагадуванням про міцність та непохитність одеського духу, про важливість об’єднання та підтримки у важкі часи.

Зазначимо, що сьогодні, 27 лютого, день заснування відзначають ще кілька областей: Київська, Вінницька, Дніпропетровська та Харківська.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: