В Одеській області побільшало випадків отруєння рибою та морепродуктами
![В Одеській області побільшало випадків отруєння рибою та морепродуктами](/uploads/mini/big/205/242207252_6145493698856306_767026917319160059_n.jpg)
За останні дні Єдина оперативна диспетчерська служба Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області фіксує збільшення викликів на випадки отруєння рибою та морепродуктами.
Так, 86-річна жінка з Татарбунар була доправлена до місцевої лікарні із діагнозом гострий гастроентероколіт. Перед появою симптомів вживала солоний оселедець, куплений на базарі.
З аналогічним діагнозом була госпіталізована в Одеську міську інфекційну лікарню 21-річна вагітна з Нерубайського. Вона повідомила медикам, що вживала рибні консерви та крабові палички.
В Овідіополі з гастроентероколітом у результаті отруєння рибою до лікарні була доправлена 9-річна дівчинка.
А в Одесі з харчовою токсикоінфекцією після вживання свіжої риби були госпіталізовані двоє - 52-річний чоловік і 30-річна жінка.
Медики вкотре закликають мешканців Одесеси та області бути дуже обережними із вживанням у їжу риби та морепродуктів, не тільки у зв’язку із підривом Каховської ГЕС та забрудненням водойм, але й через літню спеку, яка призводить до швидкого псування продуктів харчування. Також не варто забувати про небезпеку ботулізму.