НОВИНИ ГРАД » Новини » День відкритих дверей в ОНУ провели у ботанічному саду
День відкритих дверей в ОНУ провели у ботанічному саду
![День відкритих дверей в ОНУ провели у ботанічному саду](/uploads/mini/big/7c3/1684244986.jpg)
Прекрасний настрій, сонячна погода та квітуча локація у мальовничому куточку Одеси – найкращі умови для того, щоб чудово провести час та отримати інформацію про вступні програми ВНЗ.
Організатори поєднали корисне із приємним і на території ботанічного саду ОНУ розмістили цікаві локації. В Одеському національному університеті імені І.І Мечникова пройшов день відчинених дверей.