НОВИНИ ГРАД » Новини » У Новорічну ніч у регіоні не було зафіксовано жодного грубого порушення публічної безпеки

У Новорічну ніч у регіоні не було зафіксовано жодного грубого порушення публічної безпеки

У Новорічну ніч у регіоні не було зафіксовано жодного грубого порушення публічної безпеки
Читати grad.ua у  

У ніч на 1 січня на Одещині так само не було зафіксовано жодного грубого порушення порядку у громадських місцях та не виявлено фактів використання піротехнічних виробів, які заборонені розпорядженням обласної військової адміністрації. Більшість громадян сумлінно дотримувалася комендантської години, повідомили у прес-службі патрульної поліції.

За ніч правоохоронці задокументували одне порушення у розважальному закладі в центрі Одеси, де присутнім на вечірці продавали алкоголь, незважаючи на заборону його реалізацію після восьмої години вечора. Було складено протокол за порушення працівником підприємства торгівлі або громадського харчування правил торгівлі алкогольними напоями у заборонений рішенням відповідного органу місцевого самоврядування час доби, що тягне за собою накладення штрафу від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (6800 до 13600 гривень).

Поліцейські продовжують стежити за правопорядком у посиленому режимі.

Публічну безпеку та порядок забезпечували близько 3000 правоохоронців у всій області, з яких 1300 охороняли правопорядок в Одесі.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: