НОВИНИ ГРАД » Новини » После Нового года одесситов ждут магнитные бури

После Нового года одесситов ждут магнитные бури

Читать grad.ua в  
4 и 6 января на Земле прогнозируются магнитные возбуждения близкие к магнитной буре первого уровня, сообщает пресс-служба Лаборатории рентгеновской астрономии Солнца.
 
Магнитная буря первой категории сказывается на самочувствии людей, страдающих сердечно-сосудистыми заболеваниями. Согласно стандартной шкале NOAA (Национальная атмосферная администрация США), бури первого класса способны влиять на энергетические системы, на космические аппараты, на наземные системы, на начало миграций животных.

Добавим, что и.о. министра здравоохранения Украины не видит взаимосвязи магнитных бурь и головных болей. Очередной миф Ульяна Супрун развеяла на своей странице в Фейсбук. Она также объясняет связь между плохой погодой и самочувствием.

Класика метеозалежності — погане самопочуття через магнітну активність на Сонці. Електромагнітна активність там відбувається постійно, внаслідок цього процесу відбувається викид коронарної маси. І якщо вона досягає Землі, то починає взаємодіяти з магнітним полюсом нашої планети, що викликає полярне сяйво, а не мігрень. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив нашої зорі, тому малоймовірно, що його може відчувати організм людини.
Втім, багато людей жаліються на мігрені та сильний головний біль саме в цей період. Але підтверджень, що саме активність Сонця викликає ці симптоми — недостатньо. В одному з досліджень було проаналізовано 63 мільйони твітів, що містили слова “мігрень” або “головний біль“. Графік активності таких повідомлень був зіставлений з графіком активності Сонця, і в кінцевому результаті взагалі не збігався.
Натомість є дослідження, в яких показано кореляцію між геомагнітними бурями та ризиком інсульту у певних групах. В цьому випадку механізм зв‘язку необхідно вивчати додатково.
Магнитные бури влияют на ваше самочувствие?
ДА
НЕТ
ДА 0%
НЕТ 0%
+3640

Похожие новости