НОВИНИ ГРАД » Новини » В Одесі пройшла акція до дня пам'яті людей, які померли від СНІДу

В Одесі пройшла акція до дня пам'яті людей, які померли від СНІДу

мемориальной знак
Читати grad.ua у  

Всесвітній день пам'яті померлих від СНІДу людей відзначається щороку третьої неділі травня. 18 травня в Одесі біля меморіального знака померлим від СНІДу в Старобазарному сквері відбулася акція пам'яті. У заході взяли участь медики Міського центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом та представники громадських організацій, які працюють у галузі протидії ВІЛ. Про це повідомили у прес-службі Одеської міської ради.

Учасники акці поклали квіти до пам'ятного знаку та пов'язали червоні стрічки — символ солідарності та рішучості продовжувати спільну боротьбу із поширенням ВІЛ-інфекції.

Пам'ятний день служить не лише нагадуванням про тих, хто пішов із життя через СНІД, а й можливістю наголосити, що з ВІЛ можна жити повноцінно. Завдяки сучасній антиретровірусній терапії вірусне навантаження у крові знижується до мінімального рівня, що дозволяє ВІЛ-позитивним людям бути соціально активними, мати здорових дітей та не становити загрози для своїх партнерів.

Україна залишається однією з країн із найвищою поширеністю ВІЛ у європейському регіоні, проте своєчасне лікування робить вірус контрольованим.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: