21 квітня: Одеса після масованого ворожого удару

Вночі над Одеською областю сили ППО збили 27 безпілотників ворога. Про це повідомили у командуванні «Південь». Внаслідок атаки постраждали троє людей. Медики надали їм необхідну допомогу. Ушкодження та руйнування отримали об'єкти цивільної інфраструктури, житлові будинки, навчальні заклади, автомобілі городян.
Внаслідок атаки сталися загоряння. Пожежі ліквідували рятувальники, добровольці, пожежний підрозділ Національної гвардії України та підрозділ Одеської міської ради.
У мерії повідомили, що у трьох школах у постраждалому районі вибито вікна, дві з них переведені на дистанційне навчання.
За процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактами скоєння військових злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України). За даними слідства, 21 квітня з 21:55 до 22:55 збройні сили РФ здійснили масштабну атаку безпілотниками по Одесі. Повний список руйнувань та пошкоджень встановлюється.