НОВИНИ ГРАД » Статті » Історія компанії та її легендарне взуття

Історія компанії та її легендарне взуття

Читати grad.ua у  

Історія Nike почалася в 1964 році в Університеті Орегона, коли студент та легендарний бігун Філ Найт та його тренер Біл Бауерман об'єднали зусилля для створення власного бізнесу у сфері спортивного взуття.

Початково компанія була названа Blue Ribbon Sports. У 1971 році під час подорожі до Японії Найт підписав контракт з японським виробником взуття Onitsuka Tiger, отримавши права на продаж їхнього взуття в США. Однак у 1971 році Найт та його команда вирішили відокремитися від Onitsuka Tiger і створили свій власний бренд – Nike.

Сама назва "Nike" бере своє походження з грецької міфології – вона вказує на богиню перемоги Ніку, що символізує швидкість, силу та перемогу. Цей крок був лише першим із багатьох, що визначали успіх компанії.

Кросівки Nike

Перші легенди бренду: Waffle Trainer та Air Tailwind

Waffle Trainer

Модель Waffle Trainer визначила нові стандарти у світі спортивного взуття, вийшовши на ринок у 1972 році. Засновані на ідеї використання вафельної підошви, ці кросівки виявилися ефективними для спортсменів.

  • Вафельна підошва. Одразу вразила шанувальників компанії легкістю та гнучкістю. Вона була виготовлена з гуми, яка надавала хороше зчеплення та забезпечувала відмінний амортизаційний ефект.
  • Легка та дихаюча конструкція. Верх кросівок виготовлявся з легких та дихаючих матеріалів, що робило Waffle Trainer ідеальним вибором для бігу та інших видів фізичної активності.

Модель Waffle Trainer швидко завоювала серця бігунів та спортсменів своєю комфортністю та передовим дизайном.

Air Tailwind

Кросівки, представлені у 1978 році, були першим взуттям, в якому використовувалася технологія Nike Air. Це був перший крок в революції амортизації у світі спортивного взуття.

  • Комфорт та посадка. Кросівки Air Tailwind були не лише технічно продуманими, але й дуже комфортними. Їхній легкий дизайн та зручна посадка робили їх ідеальними для тривалих бігових тренувань.
  • Підошва. Nike Air Tailwind вражав своєю унікальною підошвою, у якій мільйони мікроподушок повітря забезпечували відмінну амортизацію під час кожного кроку.

Останні технології кросівок Nike

Кросівки Найк https://dykyikram.com/krosivki/nike постійно з’являються в нових модифікаціяї та дизайнах. Бренд оновлює асортимент взуття та розробляє технології, які роблять його бажаним для дітей, дорослих, професійних спортсменів.

Кросівки Nike

Серед останніх розробок компанії вирізняються Flyknit та Zoom Air:

  • Технологія Flyknit використовується для створення верхньої частини кросівок, які точно обгортають стопу, забезпечуючи легкість та гнучкість. Вона дозволяє створювати безшовні та адаптивні до форми стопи конструкції.
  • Технологія Zoom спрямована на покращення амортизації у кросівках для бігу. Вона включає подушки Zoom Air, які забезпечують ефективну амортизацію при високих навантаженнях та допомагають покращити віддачу енергії.Схожі новини

Коментарі