Новини Одеси 11.05.2024

Читать grad.ua в  

Головні новини Одеси за 11 травня 2024 року

Війна кожного дня народжує нових героїв. Тисячі людей зовсім мирних професій стали на захист своєї держави. І війна загартувала їх і перетворила на сучасних суперменів. Про одного з таких героїв – бійця 3-ї штурмової бригади – ми розповімо далі.

Історії мешканців Херсона і технології 10-го століття. В Одесі в одному із міських музеїв відбулась презентація книги під назвою «Плач Херсонського регіону». Над проєктом працювали не тільки українці, а ще й естонці. Про реалізацію задуму та як пройшла презентація розкажуть кореспонденти ГРАДу.

Підвищення тарифів на електроенергію неодмінно потягне за собою збільшення цін на споживчі товари та додасть проблем українському бізнесу, - впевнені експерти економічної галузі. Між тим воєнна ситуація на Близькому Сході і зокрема в Ізраїлі впливає на весь світ. Звідки прийшла нова хвиля антисемітизму, і як це пов’язане з історичною пам’яттю про Другу світову війну, дивіться у підсумковій програмі «Про головне».

Озеленювачі виконують покіс трави у всіх районах Одеси. У квітні працівники комунальних служб обробили вже понад 135 гектарів зелених зон міста.

Медикаментозна, харчова, інсектна, контактного характеру, на рослини, на тварин. Все це – про алергію. Саме в теплу пору року, навесні та влітку, в зоні підвищеного ризику люди, які страждають полінозом – алергією на пилок рослин, або реагують на укуси комах.

Вони зустрічають ворожі безпілотники першими. Ефективний захисту від повітряних загроз бойовиків рф у нинішній війні - є надзвичайно важливим завданням для Сил оборони України. Навчені, швидкі й маневрові мобільні вогневі групи призначені для ураження ворожих БПЛА як вдень, так і вночі. Про щоденні бойові будні захисників неба розповідають наші колеги, військові кореспонденти Телерадіокомпанії Міністерства оборони Бриз.

Диктор новин: Світлана Пензова

Схожі новини

Коментарі