НОВИНИ ГРАД » Новини компаній » Купити плитку тротуарну у Вінниці відмінної якості
Купить плитку тротуарную в Виннице отличного качества
Читати grad.ua у  

Існує безліч видів покриття для тротуару, при цьому найбільшою популярністю користується тротуарна плитка. Вона може використовуватися для укладання в приватних будинках, прибудинкових територіях багатоповерхівок, офісних будівель, торгових центрів, парків та іншого.

Плитка для тротуару може бути різних видів, залежно від призначення, місця використання, дизайну ландшафту та зовнішнього вигляду будівлі, біля якої вона розміщена. Щоб купити плитку тротуарну у Вінниці, яка повністю відповідатиме вимогам, відмінно виглядатиме і довгий час експлуатуватиметься, слід звернути увагу на основні критерії вибору.

Вибираючи тротуарну плитку, слід звернути увагу на:

 1. Якість матеріалу, з якого виготовлена ​​плитка. Від цього параметра залежить зручність та зовнішній вигляд укладання, а також тривалість використання покриття.
 2. Місце для якого призначається плитка. Цей критерій забезпечує експлуатаційний термін покриття. Потрібно враховувати, яким буде навантаження на покриття.
 3. Товщина покриття, яку слід визначити залежно від призначення. Якщо плитка буде укладатися на парковці або стоянці, то краще вибирати товстіший варіант. Для пішохідних доріжок можна замовити тоншу плитку.
 4. Дизайн – форма, колір. Цей параметр слід визначати в залежності від дизайну приміщення, ландшафтного дизайну, особистих уподобань та матеріальних можливостей.

Перед покупкою плитки для тротуару найкраще ознайомитись із різновидами матеріалу, що допоможе вибрати найбільш оптимальний варіант.

Купить плитку тротуарную в Виннице отличного качества

Види тротуарної плитки

Покриття для тротуару може бути виготовлене у різній формі, кольорі та розмірі. Проста форма плитки - це більш дешевий різновид. Таку плитку легко укладати. При цьому вона просто виглядає і не підійде по дизайну до деяких будівель і локацій.

Види тротуарної плитки нестандартної форми користуються популярністю, тому що мають цікавий дизайн і відмінно поєднуються з різними дизайнами. З затребуваних видів плитки нестандартної форми можна виділити хвилю, квітку, луску, стільники, класику, ромб, хмаринку та інші.

Залежно від товщини плитка може змінюватись від 4 до 8 см. Якщо матеріал використовуватиметься для пішохідної доріжки, то цілком підійде плитка в 40 мм. Для велодоріжок краще вибрати плитку від 60 мм. Якщо на покриття буде більше навантаження, то перевагу слід надати найбільш товстим видам плитки.

Ціна тротуарного покриття залежить від багатьох факторів, таких як виробник, дизайн, товщина та якість матеріалу.

Переваги тротуарної плитки

Тротуарна плитка має особливий попит, оскільки має ряд переваг:

 1. Тривалий термін експлуатації – понад 20 років.
 2. Безпека здоров'ю.
 3. Можливість здійснити ремонт окремої ділянки без особливих витрат.
 4. Легкість укладання.
 5. Міцність та надійність.
 6. Привабливі зовнішній вигляд.
 7. Великий вибір різновидів.
 8. Демократична ціна.
 9. Термостійкість – плитка витримує перепади температур.

Таким чином, тротуарна плитка – це найкращий варіант покриття у співвідношенні ціни, якості та дизайну. Підібрати плитку можна для будь-якої ділянки, щоб вона не тільки чудово виглядала, але й тривалий час виконувала своє призначення.
Схожі новини

Коментарі