НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Каратистка із Чорноморська стала призеркою турніру Прем'єр-ліги в Парижі

Каратистка із Чорноморська стала призеркою турніру Прем'єр-ліги в Парижі

Каратистка из Черноморска стала призером турнира Премьер-лиги в Париже
Читати grad.ua у

У Франції 26-28 січня відбувся світовий етап Прем’єр Ліги - Karate 1, в якому взяли участь 1/32 найкращих атлетів рейтингу Всесвітньої Федерації Карате. Золото, срібло та бронза – такий підсумок виступу представників збірної України.

Про це повідомляє НОК України та олімпійська команда.

Віцечемпіонкою турніру у ваговій категорії до 61 кг, здобувши таким чином 15-ту в кар’єрі медаль Прем’єр-ліги, стала Аніта Серьогіна. Відзначимо, що у півфіналі наша досвідчена спортсменка здолала чинну чемпіонку світу та бронзову медалістку Олімпіади-2020 китаянку Гун Лі (2:1), взявши реванш за поразку на останній світовій першості в Будапешті. У головній зустрічі дня, яка проходила у рівній боротьбі, українська каратистка поступилася Атуса Голшаднезхад з Ірану (1:1)

Додамо, пʼятою в категорії до 50 кг також стала одеситка Юлія Палашевська. В матчі за 3-е місце вона поступилася Фідан Теймуровій з Азербайджану (4:6).