Сьогодні негода залишила без світла 28 населених пунктів в Одеській області. Особливо постраждали Одеський та Білгород-Дністровський райони, повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.
Виведено з ладу 134 трансформаторні підстанції, 9 повітряних ліній. У ліквідації наслідків задіяно 11 спецбригад.
Через сильні пориви вітру було тимчасово знеструмлено високовольтну лінію, що живить Київський і Малинівський райони Одеси. в результаті відключення електроенергії у цих районах не було води. Енергетики відрепонували обладнання та відновили подачу світла та води одеситам.
* Інформацію про заплановані та аварійні відключення отримано з офіційного інтернет-ресурсу АТ «ДТЕК Одеські електромережі». Проcьба враховувати, що подана інформація є довідковою та не містить адреси, які можуть бути відключені аварійно. Також, не виключено, що деякі із запланованих відключень можуть бути скасовані, або перенесені на інший термін, про що буде зазначено додатково.
Телефони для довідок ( цілодобово):
Відключення води в Одесі сьогодні
У центрі Одесі відключили воду до опівночі
У червні на Україну чекають масштабніші відключення електрики: експерт Юрій Корольчук
Підвищення тарифів на електроенергію вплине на субсидії?
4,32 грн за кВт платитимуть одесити з 1 червня
Інфоксводоканал: з 1 червня змінюються тарифи на воду
В «Укренерго» пояснили чому відключають світло вночі
В Одесі боржників можуть відключити від послуг ЖКГ