НОВИНИ ГРАД » Новини » В Одеському зоопарку створені умови для розмноження рідкісних птахів

В Одеському зоопарку створені умови для розмноження рідкісних птахів

В Одесском зоопарке созданы условия для размножения редких птиц
Читати grad.ua у  

Щороку навесні до Одеського зоопарку «на виховання» приносять чимало пухових пташенят хижих птахів, яких люди випадково підібрали. За час війни таких вихованців було більше, ніж зазвичай. Повідомляє Одеська міська рада.

Пташенята потребують ретельного догляду та лікування. Саме цим займається завідувач Центру розведення хижих птахів та сов Одеського зоопарку Віктор Іванович Пілюга. Завдяки його старанній праці підопічні швидко «стають на крило». Адже вивченню та порятунку різних видів птахів фахівець присвятив понад 50 років свого життя.

Так, завдяки роботі Віктора Пілюги в Одеському зоопарку протягом 20 років утримують та успішно вирощують потомство рідкісного птаха - пугача. Представникам цього виду в зоопарку створені умови для розмноження. Також молодих птахів перед випусканням в дику природу навчають полюванню.

У мерії нагали, що Одеський зоопарк з 2010 року розпочав програму реінтродукції пугачів у північно-західному Причорномор'ї. А з 2019 року зоопарк спільно з природоохоронною організацією Rewilding Ukraine почав випускати пугачів у дельті Дунаю - регіоні колишнього проживання виду.


Схожі новини

Коментарі

СМИ Украины: