НОВИНИ ГРАД » Новини » У Міненерго прокоментували інформацію про підвищення тарифу на світло з нового року
В Минэнерго прокомментировали информацию о повышении тарифа на свет с нового года
Читати grad.ua у  

Міністерстві енергетики України сьогодні розповсюдило офіційну заяву, в якій йдеться: 

Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення поки що не передбачається.

Як зазначають у міністерстві, 17 листопада низка ЗМІ та Telegram-каналів поширили неправдиву інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року. У цих повідомленнях іде посилання на інтерв'ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського.

Однак сам спікер не робив таких тверджень у своєму інтерв'ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію, викладену в журналістських повідомленнях.

Як зазначають у міністерстві, неправдива інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або про підвищення тарифів постійно поширюється росіянами в нашому інформаційному просторі.

Їхня мета - посіяти страх, паніку, зменшити віру суспільства в Перемогу і, як наслідок, - послабити всю країну та нашу здатність протистояти ворогу. Саме тому підігрування українськими журналістами цим російським ІПСО є неприйнятним. Тому вкотре звертаємося з проханням бути пильними і не допомагати діям ворога в інформаційному просторі.

Зазначимо, що тариф на електроенергію для населення було підвищено з 1 червня 2023 року. Наразі становить 2,64 гривні/кВт-год.


Похожие новости

Коментарі[not-category=17,18,19,56] *}