НОВИНИ ГРАД » Статті » Фільтри для води: порівнюємо різні види

Фільтри для води: порівнюємо різні види

Читати grad.ua у  

Шукаєте найкращу фільтруючу систему для водозабезпечення будинку чи квартири? Потрібно купити фільтр для води в Одесі , вибравши найбільш вподобаний? У цій справі потрібний грамотний підхід — детальне ознайомлення з асортиментом. Розібравшись у пропозиціях сучасних виробників, можна без проблем підібрати варіант, який влаштує за всіма параметрами. Те, яким він буде, залежить від особистих потреб.

Фильтры для воды Ecosoft

Глечіні типи

За конструкцією та принципом дії всі глеки практично однакові. Найчастіше пластикові, з верхнім та нижнім резервуарами. Робочий модуль розташований посередині, очищає від хлору, солі, вапна та кальцію. Істотна різниця між моделями - корисний об'єм (1,7, 2 або 3,5 л) та певні особливості. Наприклад, деякі ультракомпактні та розміщуються на дверцятах холодильника. Інші дозволяють набирати воду в процесі фільтрування, не чекаючи на закінчення. Окремі укомплектовані спеціальними картриджами – покращеними для води джерельної якості. Загалом є кілька вагомих причин, щоб купити глечик-фільтр для води в Одесі.та користуватися ним із задоволенням. Такі пристрої найдешевші, компактні та прості в експлуатації. До того ж вони відрізняються стильним дизайном, доступні у різних відтінках та вписуються у будь-який інтер'єр. Можна зупинитись на нейтральному білому, блакитному, синьому або знайти ефектний жовтий, зелений, червоний.

Фильтры для воды Ecosoft

Проточні потрійні

Збільшений ресурс, підвищена продуктивність, швидка та ефективна фільтрація – сильні сторони цих установок. Вони влаштовані складніше та монтуються під раковину на водопровідні труби. Спеціальний блок із трьома секціями забезпечує якісне очищення:

  • затримує великі частки;
  • видаляє важкі метали, марганець та залізо з додатковою опцією пом'якшення;
  • нейтралізує хлор та органічні домішки.

За перший етап відповідає особлива картриджна касета зі спіненим поліпропіленом. На другому задіяна іонообмінна смола. Останнім працює активоване вугілля, практично незамінне для тонкого доочищення та покращення смаку.

Фильтры для воды Ecosoft

Стаціонарні зі зворотним осмосом

У плані конструктивного виконання, монтажу та багатоступінчастої технології схожі з потрійними очисниками. При цьому відносяться до інноваційних розробок і адресовані тим, хто віддає перевагу максимуму. Головна відмінність — зворотньоосмотична мембрана, що гарантує найкращий результат. Її дрібні пори не пропускають до 99% забруднювачів, включаючи бактерії та віруси. Оскільки на цьому етапі вода наближається до дистильованої, зазвичай передбачено мінералізатор. Його завдання зводиться до насичення необхідними корисними речовинами та приведення показників до встановлених норм.

Узагальнення

Для кожного користувача ідеальний фільтр буде різним. Якщо безкомпромісний, то лише осмос. Якщо бюджетний, то обов'язково глечик. А "золота середина" - триступінчастий тип середнього цінового сегмента.
Схожі новини

Коментарі