НОВИНИ ГРАД » Статті » Як вибрати фільтри для питної води у квартиру
Как выбрать фильтры для питьевой воды в квартиру
Читати grad.ua у  

Чиста вода – це запорука здорового тіла та краси. На жаль, сьогодні водопровідну воду не рекомендується вживати в їжу, тому що не міститься багато різних забруднень. Це і органічні домішки, і іржа та інші хімічні елементи.

Тому, щоб пити тільки чисту воду, рекомендується встановлювати у квартиру або приватний будинок, щоб очистити від шкідливих домішок та забруднень. Завдяки правильному фільтруванню вода очищається від домішок і залишається насиченою корисними мікроелементами.

Для чого потрібний фільтр для води

Фільтр для води – це пристрій, який допомагає очистити воду від шкідливих добавок. Існують різні типи очисних систем, які встановлюються у квартирі.

Якщо ви хочете підібрати хорошу очисну систему, то рекомендуємо відвідати сайт ecosoft.ua, де ви можете підібрати такі типи фільтрів для питної води:

  • системи зворотного осмосу;
  • спеціальні настільні глеки;
  • потрійні фільтри, які встановлюються під раковину.

Тип фільтраційної системи визначається залежно від призначення. Якщо вам потрібно очищати невелику кількість води, можна використовувати фільтр у вигляді глека. Це простий пристрій, який не потребує зусиль для встановлення та використання.

У разі якщо потрібна велика кількість очищеної води, то краще встановлювати зворотний осмос або потрійні фільтри. Ця система потребує підключення до трубопроводу під раковиною. При цьому вона є максимально зручною в експлуатації.

Встановлюючи систему фільтрації води під раковину з підключенням до трубопроводу, ви завжди матимете необхідну кількість питної води. Так, можна використовувати чисту воду як для пиття, а й приготування їжі. Вам не доведеться чекати, коли вода очиститься.

Процес очищення води складається з кількох етапів. На першій стадії вода очищається від механічних забруднень. іржі, домішок мулу чи піску. Потім відбувається очищення від хімічних елементів за допомогою сорбційної системи.

Третій етап очищення передбачено не в усіх системах. Це мембранне очищення, завдяки якому вода очищається на 99% всіх домішок. Також у деяких системах передбачається четвертий етап – мінералізація та кондиціювання. На цьому етапі вода насичується корисними речовинами та очищується від неприємного запаху.

Як вибрати фільтри для питної води в квартиру

На що звернути увагу при виборі фільтру для води

При виборі фільтра для питної води зверніть увагу на такі параметри:

  1. Габарити. Це важливий фактор, оскільки від розміру системи залежить можливість її встановлення у вашій квартирі.
  2. Тип системи, залежно від потреб та вільного простору у квартирі.
  3. Виробник. Найкраще вибирати перевірений бренд, який прослужить вам довгий час.
  4. Наявність запасних частин та витратних матеріалів до фільтраційної системи для води, оскільки потрібна заміна картриджів з певною періодичністю.
  5. Вартість. Вибирайте оптимальну модель за співвідношенням ціна-якість. Не варто економити на фільтрі, тому що якісний пристрій прослужить вам довгі роки.
  6. Потужність. Продуктивність системи впливає швидкість очищення води. Тому оцінюйте заздалегідь, яка кількість води вам буде потрібна, щоб не відчувати незручності в процесі експлуатації.

Щоб підібрати фільтр для питної води, який повністю відповідатиме вашим вимогам і побажанням, рекомендуємо переглянути різні варіанти. За допомогою порівняння моделей ви зможете оцінити функціональні можливості та вартість пристрою.
Похожие новости

Коментарі