НОВИНИ ГРАД » Статті » Як правильно організувати навчання в онлайн-школі
Как правильно организовать обучение в онлайн школе
Читати grad.ua у  

У сучасних умовах життя дітям все частіше доводиться не відвідувати традиційних уроків у навчальному закладі, а займатися вдома в онлайн форматі. При цьому багато батьків задають питання: як правильно організувати навчання, щоб воно було максимально ефективним.

Насамперед до дитини потрібно донести суть того, що дистанційне навчання в онлайн школі — це та сама школа, тільки в інших умовах.

Для учня треба обладнати зручне місце з комфортним стільцем та столом. Цим питанням, звісно, ​​мають зайнятися батьки. Підготуйте для школяра окрему кімнату з гарним освітленням, до якої ніхто не входитиме під час уроків. Бажано прибрати подалі предмети, що відволікають (іграшки, гаджети).

Дитина не повинна вчитися на кухні чи на дивані. Не лише порушує його ритм і розклад, а й згубно впливає результати навчання.

Також необхідно правильно підготувати учня до онлайн навчання, мотивуючи його бажання отримувати нові знання. Експерти рекомендують мамам та татам прислухатися до кількох важливих порад і донести ці мотиваційні регулятори до дитини:

  • знання допомагають втілити у реальність мрії, досягти поставленої мети;
  • знання дозволять стати більш самостійним;
  • отримані знання допоможуть знайти своє визнання, визначитись із майбутньою професією.

Дуже важливо, щоб батьки регулярно розмовляли з дітьми про важливість навчання та самодисципліни, допомагали з домашнім завданням, цікавилися шкільними успіхами у викладачів та обов'язково хвалили учня за хороші оцінки та нові досягнення.

У перервах між заняттями провітрюйте приміщення і проводьте фізкультхвилинку, щоб малюк трохи розім'явся, і його очі відпочили від монітора.

Фахівці наполягають на тому, що навіть під час онлайн навчання необхідно дотримуватися норм етикету: сидіти на уроці потрібно так, як і в школі. Адже через камеру тебе можуть бачити інші учні та, звісно, ​​вчитель. Тому займатися в піжамі чи домашньому одязі не варто.

Батькам також потрібно дотримуватись певних норм і стежити за собою та членами сім'ї. Під час відеоуроків неприпустимі з'ясування стосунків, сварки, які можуть почути інші люди. Такі ситуації здатні стати стресовими для дитини, ставлячи її в незручне становище перед однокласниками.

Деякі діти часто ухиляються від навчання та виконання тих чи інших завдань, пояснюючи це відсутністю електрики, технічними проблемами, особливостями програм тощо. Щоб уникнути подібних ситуацій, батькам рекомендується ненав'язливо контролювати процес навчання в онлайн школі.




Схожі новини

Коментарі