НОВИНИ ГРАД » Новини компаній » Пінопласт та полістирол у будівельних матеріалах
Пенопласт и пенополистирол в магазине стройматериалов КУБ
Читати grad.ua у  

Магазин КУБ – найкращий магазин будівельних матеріалів!


Одним із популярних будівельних інтернет-магазинів Kyiv є наш сайт. Для зручності покупців ми підготували інтуїтивний каталог, де продукція групується за типом, цінами та має фотографії. Це полегшує вибір. У інтернет -магазинах будівельних матеріалів мережі Куби представлені товари лише найвідоміших брендів - Knauf, Ceresit, Lafarge Plato, Moment, Titanium тощо. Ми реалізуємо будівельні матеріали високої якості, для яких ми даємо гарантію.

Навіщо потрібний пінопласт

Пінопласт https://kiev.kub.in.ua/uteplitel/penoplast/ - це газонаповнений матеріал, що активно використовується в будівництві. Матеріал незамінний як утеплювач, пакувальний матеріал. Він застосовується у виробництві великогабаритних машин – літаки, потяги, кораблі. Але найчастіше пінополістирол застосовується у будівельній сфері, де виконує такі функції:

  • Сприяння оздоблювальній роботі та скорочення часу ремонту
  • Будинок, в будівництві якого використовується піна, виявляється теплим і затишним,
  • Через гарну теплоізоляцію, комунальні рахунки для нагрівання та електроенергії зменшуються,
  • Установка матеріалу забезпечує сприятливий мікроклімат в приміщенні.
  • Ви можете замовити полістирол у Києві! Ми надамо швидкі поставки.

Пінополістирол https://kiev.kub.in.ua/uteplitel/penopolistirol/ має низький показник теплової провідності та високі теплоізоляційні характеристики. Завдяки цим властивостям матеріал застосовується у підвалах, каналізаційних колодязях та інших підземних об'єктах, а також для будівництва фундаментів задній або автотрас. Матеріал незамінний у теплоізоляції двосхилих покрівель. Також з використанням пінопласту проводиться ізоляція теплих або невентильованих покрівель. У такому разі на покриття ставлять плити пінопласту. Зверху встановлюється гідроізоляція.

Чому купити пінополістирол у Києві потрібно саме у нас

  1. Ми продаємо будівельні матеріали виключно перевірених брендів, що працюють на ринку протягом багатьох років.
  2. Каталог має близько 15 000 товарів. Асортимент регулярно поповнюється новими матеріалами, тому ви завжди знайдете необхідні продукти для будівництва.
  3. Ми співпрацюємо з виробником, і це дає нам можливість запропонувати найбільш сприятливі ціни для наших клієнтів.
  4. Ми представлені в 24 регіонах України. Нас цінують за чесність та професійний підхід до нашої роботи. Ми цінуємо кожного з наших клієнтів, тому ми надаємо йому послуги та продукти першого класу.Похожие новости