НОВИНИ ГРАД » Новини » Спорт » Одеські яхтсмени завоювали медалі на престижних змаганнях
Одесские яхтсмены завоевали медали на престижных соревнованиях
Читати grad.ua у

Етап Кубку Європи з вітрильного спорту проходив в швейцарському Невшателі. Переможцем в класі «ILCA 7» став 20-річний Оскар Мадоніч (обласна ДЮСШ з вітрильного спорту, тренер – Павло Донцов), а 16-річна Аліна Шаповалова (КДЮСШ №13, тренери – Дамір Накрст, Анатолій Шаповалов, Олексій Каплунов) завоювала срібло в класі «ILCA 6».

Повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

У змаганнях серед чоловіків в класі «ILCA 7» відбулося 5 гонок, за підсумками яких Оскар Мадоніч набрав 13 балів. Він виграв три гонки, ще в одній фінішував другим.

У змаганнях серед жінок в класі «ILCA 6» Аліна Шаповалова за підсумками 5-ти гонок набрала 18 балів (одне 1-е місце, одне 2-е).

Цей етап Кубку Європи відбувся в рамках чемпіонату Швейцарії.