НОВИНИ ГРАД » Новини компаній » Інструкція як зареєструватися в бк Мостбет
Инструкция как зарегистрироваться в бк Мостбет
Читать grad.ua в  

У мережі Інтернет можна знайти десятки сайтів різних букмекерських контор. Робити ставки можна у будь-якій конторі, де тільки вдасться пройти реєстрацію. У цій статті буде розказано, як пройти реєстрацію в букмекерській конторі Mostbet, після чого клієнт отримає доступ до свого особистого кабінету, в якому може робити поповнення свого ігрового рахунку та укладати парі.

Реєстрація через сайт Мостбет.ру

Для початку процедури реєстрації клієнт повинен пройти за посиланням «Реєстрація», яке знаходиться у верхній правій частині сайту букмекерської контори. У вікні необхідно заповнити анкету і сформувати пароль. Подальше проходження процедури реєстрації можливе після підтвердження номера мобільного телефону, введеного користувачем. Після цього клієнт має дати згоду на обробку персональних даних та погодитися з правилами букмекерської контори. Це обов'язкова умова, без якої реєстрація буде неможлива. За бажання клієнт може дати свою згоду на отримання розсилки новин. Етап реєстрації закінчується натисканням кнопки «Зареєструватися».

Реєстрація через мобільний сайт

Послідовність дій під час реєстрації з мобільного пристрою приблизно така сама. Процес реєстрації починається з натискання кнопки «Реєстрація». Далі клієнт вносить свої персональні дані та контактну інформацію, яку підтверджує введенням коду, який прийде через SMS-повідомлення. В обов'язковому порядку клієнт повинен дозволити обробку персональних даних та погодитися з правилами букмекерської контори. За бажання клієнт погоджується на отримання розсилки новин, після чого натискає кнопку «Зареєструватися».

Реєстрація через мобільний додаток

При желании, регистрацию в БК Мостбет можно пройти при помощи мобильного приложения, которое необходимо скачать и установить на смартфон. Мобильное приложение для Андроид скачивается непосредственно с сайта Мостбет, поскольку Гугл не размещает в Гугл Плэй игровой азартный контент. Мобильное приложение для iOS  можно скачать с AppStore.  Последовательность регистрации в мобильном приложении ничем не отличается от описанного выше алгоритма.

Регистрация через ЦУПИС

Поскольку БК Мостбет работает по официальной лицензии, все финансовые транзакции между букмекером и клиентом идут через Единый центр учета перевода интерактивных ставок (ЕЦУПИС). Клиент должен создать аккаунт в Едином ЦУПИС, на сайте 1cupis.ru. Для этого необходимо пройти по ссылке «Зарегистрироваться», в появившемся окне указать адрес своей электронной почты и номера телефона, который надо подтвердить, указав код, пришедший в СМС-сообщении. Очень важно! Регистрационные данные, которые вводит клиент на сайте БК Мостбет и Единого ЦУПИС, в обязательном порядке должны совпадать! В противном случае, в регистрации будет отказано. На заключительном этапе регистрации в ЕЦУПИС клиент выбирает БК «Мостбет».

В том случае, если на момент регистрации в БК Мостбет у клиента уже имеется зарегистрированный аккаунт в ЕЦУПИС, проходить повторную регистрацию не надо. Достаточно будет указать свои регистрационные данные и пройти процедуру верификации личности.

Процедура идентификации

Поскольку БК Мостбет работает по официальной лицензии, все зарегистрированные клиенты должны подтвердить свою личность, пройти процедуру идентификации. Для этого клиент заполняет регистрационную анкету и загружает сканы своего паспорта. В течение нескольких часов информация проверяется службой безопасности, после чего клиент ставится в известность о результатах проверки.

Букмекер допускає проведення ідентифікації особистості в режимі он-лайн по відеоконференції. Це так званий спрощений варіант ідентифікації особистості, після якого клієнт може робити ставки, але з певними обмеженнями. Одна фінансова транзакція обмежується 60 тисячами гривень. Місячний ліміт складає 200 тисяч гривень.

Особливості реєстрації

Пройти реєстрацію до БК Мостбету можуть лише повнолітні громадяни України. Заборонено виконувати повторні реєстрації. При відкритті рахунку можна використовувати лише номер телефону українського мобільного оператора.
Похожие новости